Home Amerika 5x eten en drinken in Williamsburg, New York

5x eten en drinken in Williamsburg, New York

door Nathalie
0 Reacties

Naast Manhattan is Williamsburg in Brooklyn al een tijdje de allerleukste plek van New York. Je vindt er creatieve ondernemers die buiten de box denken en zodoende verrassende plekken creëren. In dit artikel deel ik 5 hotspots waar je bijzonder leuk kunt eten en drinken tijdens je bezoek aan Williamsburg. Werelds smullen!

Leuke dingen doen in New York? Boek je tickets voordelig hier.

Restaurant Reynard

Restaurant Reynard is vernoemd naar het Nederlandse boek Vos Reynaerde. Dat de eigenaar een bijzondere band heeft met Nederland wordt extra duidelijk als je Dutch Pancakes op de menukaart ziet staan. Het heeft de uitstraling van een mooie brasserie in Parijs, maar dan gemixt met stoere elementen van het oude pand waar het zich in bevindt (samen met het Wythe Hotel waar je wel in zou willen wonen zó mooi). Van ontbijt tot diner een topper!
80 Wythe Ave

Restaurant Reynard, Williamsburg, New York - Map of JOy

Sea Wolf

Op de rand van Williamsburg naar Bushwick is het heel fijn toeven bij Sea Wolf, waar je lekkers van het land en de zee op de bord vindt. Surfplanken aan de muur, een terras vol street art en een bar vol leuke rariteiten. Je kijkt hier je ogen uit terwijl je tijdens Happy Hour geniet van verse oesters voor maar 1 dollar! Ook de cocktails die ter plekke worden geschud zijn niet te versmaden.
19 Wyckoff Ave

Sea Wolf, restaurant Williamsburg, New York - Map of Joy

OTB Crafts Spirits & Kitchen

OTB Crafts Spirits & Kitchen is een mond vol, maar dan krijg je ook wat. Denk aan allerlei moderne, biologische, Thaise gerechtjes en heerlijke cocktails in een laagdrempelige, gezellige sfeer. Check de agenda op de site, want er worden vaak leuke events georganiseerd.
141 Broadway

OTB Crafts Spirits & Kitchen, restaurant Williamsburg, New York - Map of Joy

Koop hier het boek “Hallo! New York”, dat ik samen met 7 andere professionele New York-fans heb samengesteld en geschreven. Een reisgids dat een lust voor het oog is en bomvol tips staat van ons en locals. Denk aan thema wandelingen, inspiratie, de leukste must do’s, wat te doen in welke wijk, leukste hotspots en méér.

Partner’s Coffee

De sfeer is fantastisch. Het zit altijd vol met mensen van allerlei leeftijden. Vooral hipsters, dat moet ik toegeven, maar vind je het gek als je naar het geweldige interieur kijkt. En ondanks dat Partner’s Coffee (voorheen Toby’s Estate) dus retehip is hangt er een fijne no nonsense sfeer, waardoor iedereen zich welkom voelt.

10 fave hotspots in Williamsburg, Toby's Estate - Map of Joy

Smorgasburg

Voelt aan als een festival, maar dan met allerlei tentjes waar je heerlijk eten uit alle windstreken kunt halen. Van een hamburger tot een wrap en een smoothie, je vindt het op Smorgasburg. En dat met uitzicht op Manhattan.

10 fave hotspots in Williamsburg, Smorgasburg - Map of Joy

BONUSTIPS

Slow coffee met filter gezet. Bij Blue Bottle maken ze er echt werk van. Zelfs als je helemaal niet van koffie houdt moet je even bij Blue Bottle naar binnen lopen om het schouwspel van het ‘oude’ koffiezetten met allerlei verschillende, oude apparaten en technieken te zien.

Bij Devoción kun je de beste Colombiaanse koffie drinken. De oude, typisch New Yorkse brickstones van het oude warenhuis zijn bewaard gebleven en gemixt met stoer staal en warm hout. Devoción is een plek om uren te kletsen, werken of lezen.

Roberta’s Is onder andere bekend door de serie Girls. Als je je tanden graag in een verrukkelijke steenoven pizza zet moet je bij Roberta’s zijn, van brunch tot diner. Leuk: bij mooi weer kun je in de tuin zitten.

Five Leaves is een food hotspot met fijne no nonsense sfeer. Een eetcafé met lekkers op de kaart als oesters, ravioli en burgers.

Goed om te weten

Als je gaat reizen naar Amerika heb je een ESTA formulier nodig. Een ESTA formulier wordt ook wel reistoestemming genoemd. Na het verkrijgen van een ESTA formulier is deze 2 jaar geldig. Je kunt een ESTA formulier aanvragen via internet.

Je kunt vanaf Amsterdam vliegen naar New York met o.a. KLM. Klik hier voor aanbiedingen .

Nog meer New York tips

In de stad die nooit slaapt is ontzettend veel te doen. Lees de artikelen hieronder en maak je stedentrip New York nóg leuker.

Ken jij een leuke food hotspot in Williamsburg die hier niet bij staat? Deel het ajb in een comment!

Fotocredit: van de genoemde hotspots zelf, behalve Reynard.

Laat een reactie achter